دستگاه حکاکی مگنتیک روتاری مدل I-1710-R-MG
دسامبر 13, 2017
قیمت دستگاه حکاکی
دستگاه حکاکی مگنتیک مدل I-2030-MG
دسامبر 13, 2017
دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل مدل I-1310-P-MG

در این صفحه اطلاعات کامل مربوط به دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل مدل I-1310-P-MG مورد بررسی قرار میگیرد.

توضیحات تکمیلی کارکرد دستگاه ، جدول مشخصات فنی دستگاه ، عکس و فیلم کارکرد دستگاه حکاکی و در نهایت لینک پرتابل پنوماتیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

I-1310-P-MG


استفاده از دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل زمانی صورت می گیرد که قطعه مورد نظر دارای حجم یا وزن بالایی باشد و استفاده از دستگاه­های ثابت مقدور نگردد. در این موارد دستگاه پرتابل روی قطعه مورد نظر فیکس گردیده و عملیات حکاکی به آسانی انجام می پذیرد . به طور مثال : شاسی خودرو – شیرآلات سنگین – سایتهای نفت گاز و ….

مدل I-1310-P ، مدل پایه دستگاه پرتابل بوده و مدل های مختلف بر اساس نیاز مشتری در سایزها  و یا با فیکسچرهای مخصوص تولید می گردند.

نکته مهم در دستگاه های پرتابل حمل و نقل آسان می باشد . این مدل با توجه به قابلیت حکاکی بدون نیاز از کامپیوتر ما را در این امر یاری می کند.

دستگاه ها با پیشوند I از نوع کوبشی ( ضربه ای ، سوزنی ) بوده که دارای سرعت حکاکی بالا ، کیفیت مناسب ، قیمت پایین تر نسبت به بقیه روش ها ، هزینه مصرفی پایین و تعمیر و نگهداری ساده می باشد. نکته بسیار مهم این است که این دستگاه ها تمامی عملیات حکاکی را بدون نیاز از کامپیوتر انجام می دهند اما قابلیت اتصال به کامپیوتر و نرم افزار مخصوص خود را هم دارا می باشند .

 

تفاوت دستگاه حکاکی پنوماتیک و مگنتیک

دستگاه های حکاکی ضربه ای ( سوزنی ، کوبشی ) پنوماتیک و مگنتیک هر دو از لحاظ فنی ( استراکچر ) مشابه یکدیگر می باشند تفاوت آنها در بخش تامین انرژی کوبیدن ( ضربه زدن قلم ) بوده که این نیرو در دستگاه پنوماتیک توسط باد تامین میشود و از شیر برقی فرمان میگیرد اما در دستگاه های مگنتیک این نیرو توسط بوبین های قلم تامین شده و تحت فرمان مدار های الکترونیکی اضافه تر نسبت به پنوماتیک می باشد. تعداد نقاط در قلم مگنت تحت فرمان و قابل تنظیم است سیستم مگنتیک دارای عمق کمتر و آلودگی صوتی به مراتب کمتر نسبت به پنوماتیک را دارا می باشد.

 

 جدول مشخصات


ابعاد هد دستگاه 215*230*236   mm
محدوده حکاکی 100*140   mm
ارتفاع کارگیری ——————-
وزن 7.5   kg
سرعت کاراکتر 1mm در ثانیه 2
عمق حکاکی 0.1 -1/5   mm
فشار باد -
روش حکاکی INDENT MARKINGکوبشی
نوع موتور Stepper
محور حرکتی line slide+ liner Guide
تغذیه 12v – 5A – 6W
پورت ارتباطی RS232 & USB
حافظه جانبی SD Card
 

فیلم محصول


 

 نمونه کار ها


برای آشنایی با دستگاه حکاکی پرتابل پنوماتیک به لینک زیر مراجعه فرمایید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره با کارشناس