I-2030
دسامبر 13, 2017
I-1710-R-MG
دسامبر 13, 2017

I-1710-MG

 

 I-1710-MG


این مدل در واقع عمومی ترین مدل دستگاه حکاکی بوده که با توجه به نوع استراکچر ، ابعاد حک ، ارتفاع کارگیر قابلیت بستن هر نوع فیکسچری را داراد و بر روی اکثر محصولات تولیدی صنایع خودرو سازی ، قطعه سازی ، نظامی و دفاعی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، لوله و اتصالات ، پلاک و ورق و ... توانایی حکاکی دارد.

دستگاه ها با پیشوند I از نوع کوبشی ( ضربه ای ، سوزنی ) بوده که دارای سرعت حکاکی بالا ، کیفیت مناسب ، قیمت پایین تر نسبت به بقیه روش ها ، هزینه مصرفی پایین و تعمیر و نگهداری ساده می باشد. نکته بسیار مهم این است که این دستگاه ها تمامی عملیات حکاکی را بدون نیاز از کامپیوتر انجام می دهند اما قابلیت اتصال به کامپیوتر و نرم افزار مخصوص خود را هم دارا می باشند .

  • قابلیت حک بر روی انواع فلزات با سختی بالا ، فلزات نرم و غیر فلزاتی که قابل فشرده شدن باشند مثل پلکسی
  • حرکت روی دو محور X و Y به صورت LINEAR GUIDE

دستگاه های حکاکی ضربه ای ( سوزنی ، کوبشی ) پنوماتیک و مگنتیک هر دو از لحاظ فنی ( استراکچر ) مشابه یکدیگر می باشند تفاوت آنها در بخش تامین انرژی کوبیدن ( ضربه زدن قلم ) بوده که این نیرو در دستگاه پنوماتیک توسط باد تامین میشود و از شیر برقی فرمان میگیرد اما در دستگاه های مگنتیک اسن نیرو توسط بوبین های قلم تامین شده و تحت فرمان مدار های الکترونیکی اضافه تر نسبت به پنوماتیک می باشد. تعداد نقاط در قلم مگنت تحت فرمان و قابل تنظیم است سیستم مگنتیک دارای عمق کمتر و آلودگی صوتی به مراتب کمتر نسبت به پنوماتیک را دارا می باشد.

 

 جدول مشخصات


ابعاد دستگاه 990*510*500   mm
ابعاد هد دستگاه 240*330*310   mm
محدوده حکاکی 130*170   mm
ارتفاع کارگیری 450   mm
وزن 74   kg
سرعت کاراکتر 1mm در ثانیه 2
عمق حکاکی 0.1 -1.5   mm
فشار باد -
روش حکاکی INDENT MARKING کوبشی
نوع موتور Stepper
محور حرکتی line slide+ liner Guide
تغذیه 12v – 5A – 6W
پورت ارتباطی RS232 & USB
حافظه جانبی SD Card
 

فیلم محصول


 

 نمونه کار ها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *