ماشین مخصوص سفارشی

شرکت شایا حک اولین و  تنها تولید کننده دستگاه حکاکی فلنج و اتصالات در ایران است که دارای تکمیل ترین مجموعه رول مارکینگ ( نورد غلطکی ) می باشد.

در ادامه تعدادی از محصولات ساخته شده توسط این شرکت را به اختصار مشاهده میفرمایید . برای دریافت اطلاعات کامل دستگاه های تولید شده به لینک محصول مراجعه فرمایید. 

رول مارکینگ پنوماتیک مخصوص قطعات کوچک

دستگاه حکاکی رول مارکینگ ( نورد غلطکی ) سایز رومیزی مخصوص قطعات خودرویی ، سه راهی ، زانویی ، اتصالات ، بوش و فلنج در سایز کوچک می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک رول مارکینگ رومیزی مراجعه نمایید

قیمت رول مارکینگ
رول مارکینگ رومیزی مخصوص قطعات خودرویی

رول مارکینگ تمام اتوماتیک

این دستگاه بدون نیاز به اپراتورتوانایی Load و Unload(قرارداد و برداشتن قطعه ) ، حکاکی و درپایان دسته بندی فلنج ها و انواع اتصالات و فیتینگ ها را دارا می باشد. و همچنین توانایی حکاکی فلنج از قطر 9 سانتی متر تا 1 متر ( در این مدل اتوماتیک ) و انواع سه راهی و زانو را دارد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک رول مارکینگ اتوماتیک مراجعه نمایید

حکاکی روی فلنج
رول مارکینگ اتوماتیک مخصوص فلنج و اتصالات

رول مارکینگ کانتینیوس

این دستگاه اولین نمونه حکاکی رول مارکینگ ( نورد غلطکی ) کانتینیوس و مکمل خط تولید پروفیل می باشد که توانایی حکاکی وجوه مختلف پروفیل را با سرعت 60 متر بر دقیقه(هر یک ثانیه یک متر ) با عمق بالا را دارا می باشد.
طراحی و تولید این دستگاه برای اولین بار در ایران توسط شرکت شایا حک انجام گردیده است.

رول مارکینگ مخصوص حک ورق و پروفیل

رول مارکینگ هیدرولیکی

این دستگاه قابلیت حکاکی قطعات با تلرانس حتی بیشتر از1 سانتی متر را هم دارا می باشد. و این اتفاق برای اولین بار توسط مهندسین شرکت شایا حک رخ داده است .این دستگاه توانایی حکاکی از قطر 1 سانتی متر تا بیش از 1 متر با لود وزن بالا را دارا می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک رول مارکینگ هیدرولیکی مراجعه نمایید

دستگاه رول مارکینگ هیدرولیکی
رول مارکینگ هیدرولیکی مخصوص فلنج و اتصالات
Call Now Buttonمشاوره با کارشناس