خدمات حکاکی

مدت زمان مطالعه :  4 دقیقه

امروزه برخی شرکت ها به دلایل متفاوت نیاز به خدمات حکاکی از جمله حکاکی لیزری و یا حکاکی ضربه ای دارند که برای دریافت این خدمات به بهترین نحو وبا بالاترین کیفیت به نکات زیر توجه میکنند :

خدمات حکاکی استاندارد  مربوط به نوع قطعه :

برای درک بهتر این مورد به خدمات حکاکی تگ کابل اشاره میکنیم که رایج ترین خدمات حکاکی برای شرکت های مختلف از جمله پتروشیمی ها و پالایشگاه هامیباشد که به دو روش حکاکی لیزری و کوبشی ( حکاکی ضربه ای ) انجام میگردد . هر دو روش استاندارد حکاکی تگ کابل مورد استفاده قرار میگیرد که بنا به نوع درخواست خدمات حکاکی مورد نیاز انجام میشود .

و یا برای حکاکی روی قطعات دوار نیاز به فیکسچر روتاری است که شرکت های ارائه خدمات حکاکی لیزری و ضربه ای باید نسبت به نوع قطعات دستگاه و فیسکچر مورد نیاز رو داشته باشند. 

زمان تحویل خدمات حکاکی :

زمان تحویل از مهمترین مسائل ارائه خدمات حکاکی است که بنا به میزان تیراژ و نوع قطعه حکاکی شده و نوع خدمات درخواستی زمان استانداردی تخمین زده میشود طبیعتا مدیریت زمان تحویل و عدم تداخل امور خدماتی شرکت ها و تحویل به موقع یکی از مهمترین عوامل رضایت مشتری محسوب میشود. 

قیمت خدمات حکاکی 

قیمت خدمات حکاکی لیزری و کوبشی بر اساس جنس قطعه ، میزان تیراژ ، ابعاد و کیفیت حکاکی روی قطعه محاسبه میگردد و با توجه به پارامترهای ذکرشده قیمت های متفاوتی از جانب مراکز خدماتی ارائه میگردد که ایجاد تناسب با توجه به کیفیت و قیمت خدمات ارائه شده از وظایف مهم ارائه خدمات بهتر برای شرکت ها میباشد. 

ارائه مواد اولیه در کنار خدمات حکاکی 

این موضوع یکی از مسائل مهم دیگر در زمینه خدمات حکاکی میباشد طبیعتا تهیه برخی از قطعات مانند پلاک های سفارشی ساز مطابق ابعاد درخواستی و تگ کابل و بست کمربندی از یک شرکت و دریافت خدمات مربوطه از شرکت دیگر باعث ایجاد صرف هزینه مالی و زمانی بیشتر برای مشتری خواهد بود . وجود خدمات و کالا همزمان در یک شرکت باعث بالا رفتن راندمان کاری برای هر دو شرکت خریدار و فروشنده خواهد بود. برای این منظور شرکت شایا حک ارائه دهنده انواع تگ کابل استیل در سایز های استاندارد 15*90 و 15*120 سانتی و پلاک های سفارشی مطابق ابعاد مورد نیاز و انواع بست کمربندی با روکش حرارتی و روکش اپوکسی ( کارخانه ای ) در کنار به شرکت های مختلفی از جمله مپنا ، نفت ، گاز و پتروشیمی و شرکت های وابسته به این مراکز میباشد. 

تگ کابل و بست کمربندی
خدمات حکاکی ضربه ای تگ کابل
خدمات حکاکی لیزری تگ کابل
خدمات حکاکی لیزری تگ کابل
چاپ پلاک رنگی
پلاک سفارشی

کیفیت حکاکی 

ارائه خدمات به روش های حکاکی لیزری و ضربه ای در بسیار از شرکت ها انجام میشود اما با توجه به تمامی موارد بالا ارائه کیفیت بالا در خدمات حکاکی به ویژه در تیراژ بالا بسیار حائز اهمیت بوده که کمتر به آن پرداخته میشود. خدمات حکاکی زمانی مورد قبول میباشد که با وجود بالا بودن تیراژ در کیفیت حکاکی بین اولین قطعه و آخرین قطعه تفاوتی ایجاد نشود. این موضوع فقط در شرایطی مهیا میشود که شرکت ارائه دهنده خدمات حکاکی با قطعات و نوع حکاکی ها آشنایی کامل داشته باشد و از دستگاه ها و متریال مصرفی با بالاترین کیفیت استفاده نماید .

شرکت شایا حک تولید کننده انواع دستگاه های حکاکی فلزات با بالاترین کیفیت ، طراحی به روز و مطابق تکنولوژی روز دنیا  و ارائه دهنده خدمات حکاکی به شرکت های مختلف میباشد  برای آشنایی بیشتر با تولیدات و محصولات شایا حک به لینک زیر مراجعه فرمایید. 

نویسنده : نیما غفاری

نویسنده : نیما غفاری

لطفاً دیدگاهتان را بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *