خدمات ما

تولید ماشین آلات حکاکی و ماشین مخصوص CNC

مردم ژاپن یک ضرب المثل بسیار جالب دارند که اساس توسعه کشورشان قرار گرفته است : بخاطر میخی نعلی افتاد ، بخاطر نعلی اسبی افتاد ، بخاطر اسبی سواری افتاد ، بخاطر سواری جنگی شکست خورد ، بخاطر شکستی مملکتی نابود شد و همه اینها بخاطر کسی بود که میخ را خوب نکوبید . یادمان باشد هر کار ما حتی کوچک اثری بزرگ دارد که شاید در همان لحظه نبینیم . اساس کار ما از لحظه خرید مواد خام و طراحی و تولید تا لحظه تحویل دستگاه بر این اندیشه استوار است. سعی بر آن است با نگرشی نو و طراحی جدید تولیدات خود را در زمینه دستگاه های cnc حکاکی و ماشین مخصوص به سطح قابل رقابت با بازارهای جهانی برسانیم . توجه به امر تحقیق و توسعه همواره سرلوحه کار خود قرارداده و بر آنیم که با برآورده کردن نیاز صنعت گران عزیز خدمت گذار آنها باشیم . امروزه در جایگاهی قرار گرفته ایم که می توان کیفیت و خدمات ماشین آلات حکاکی خود را قابل رقابت با بهترین برندهای جهانی دانسته و در زمینه دستگاه های حکاکی تمامی روش های مارکینگ که در دنیا مرسوم است را به مشتریان خود اراده دهیم .

تولید انواع تگ کابل، تگ تجهیز، لیبل و پلاک و بست کمربندی استیل

با توجه به نیاز بخش های نفت گاز و پتروشیمی کشور سعی در تولید انواع تگ کابل و تجهیزات پلاک و لیبل در سایزها و جنس های مختلف داشته ایم و خوشبختانه به بهترین محصول بازار از لحاظ کیفیت ( بدون پلیسه ) ، جنس ( آنالیزدار ) و ظاهر قطعات رسیده ایم با توجه به تولید انبوه این محصولات توانسته ایم کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت به بازار عرضه کنیم .

مشاوره و نیازسنجی قبل از خرید

با توجه به تجربه ساخت و فروش دستگاه های حکاکی به انواع صنوف صنعتی و هنری ، خدماتی و .... اکنون نیاز صنف شما را بهتر از هر تولیدکننده دیگری میدانیم و با توجه به انتظارات کارخانه یا کارگاه شما ( بسته به نوع تولید و شرایط ) تیم فروش شایا حک بهترین مشاوره را قبل از خرید به شما ارائه می دهیم .

انواع خدمات حکاکی تگ کابل ، لیبل و پلاک و قطعات

در زمانی که تیراژ محصول زیاد نیست و یا خدمات حکاکی در یک پارت انجام می شود دیگر خرید دستگاه راهکار منطقی نمیباشد. واحد خدمات شایا حک با بهره گیری از بهترین دستگاه های حکاکی و تجربه بالا در زمینه خدمات حکاکی بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به مشتریان ارائه میکند.

خدمات پس از فروش

موضوع بسیار مهم در خرید دستگاه های صنعتی خدمات پس از فروش محصولات است بعد از سالها تجربه به این حقیقت رسیده ایم عاملی که باعث رضایت و برگشت مشتری ( که لذت بخش ترین اتفاق برای تولید کننده و خدمات دهنده است .) علتی جز کیفیت دستگاه و مهمتر ازآن خدمات سریع و دقیق پس از فروش محصول نیست.خدمات پس از فروش یک تعهد است . سابقه ما در این امر و 24 ماه گارانتی بی قید و شرط و 5 سال خدمات پس از فروش نشانگر این تعهد است.

بهینه سازی انواع دستگاه حکاکی

با توجه به عمر تقریبا 20 ساله ای که صنعت حکاکی فلز(دستگاه cnc حک ) در ایران دارد بسیار از دستگاه های خارجی و ایرانی دچار اشکالات و ایراداتی شده اند که باعث توقف کاری آنها میشود متاسفانه شرکت های وارد کننده و سازنده یا دیگر حضور ندارند ویا قادر به ارائه خدمات نیستند . دیدگاه ما بر این است دستگاه ها جزء سرمایه کارخانه محسوب میشوند و بر این باوریم در زمینه تخصصی خود ( دستگاه حکاکی ) این سرمایه سوخته را دوباره بازسازی و به جریان بیاندازیم ، نتیجتاً بهینه سازی انواع دستگاه حک ایرانی و خازجی را در دستور کار خود قرار داده ایم و بعد از تعمیر و بازسازی دستگاه ها مجددا تحت گارانتی خود قرار می دهیم . سابقه ما در این امر و 24 ماه گارانتی بی قید و شرط و 5 سال خدمات پس از فروش نشانگر این تعهد است.