تعمیر و بهینه سازی دستگاه حکاکی فلزات

مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه

با توجه به شرایط موجود مانند مشکلات واردات و تولید دستگاه های حکاکی خارجی و حتی داخلی این دستگاه ها از خدمات خوبی برخوردار نمیباشند.

یکی از خدمات شایا حک تعمیر و بهینه سازی دستگاه حکاکی فلزات میباشد در واقع این بهینه سازی دستگاه ها به معنی Over hall دستگاه های خارجی و داخلی قدیمی و جدیدی میباشد که از طرف وارد کننده ویا سازنده به هر دلیل از جمله هزینه های بالا ، عدم توانایی ساپورت  و … دارای خدمات خوبی نمیباشد.

بهینه سازی به چند دسته تقسیم میشود :

بهینه سازی از طریق تعمیر دستگاه حکاکی فلزات :

با توجه به گذشت عمر 20 سال از اولین دستگاه های حکاکی وارداتی و شرکت های داخلی و عدم وجود شرکت ساپورت کننده در رابطه با تعمیرات و اورهال و گارانتی مجدد این محصولات در مکانیک و یا الکترونیک دستگاه بسیاری از وارد کننده ها و تولید کنندگان سابق نیاز اساسی حس میشود.

یکی از اصول و باورهای اصلی و اولیه شرکت شایا حک خدمات مناسب و مطابق با استانداردهای روز دنیا میباشد که با توجه به شرایط موجود و احساس نیاز مشتریان به این امر ما بر این باوریم که بسیاری از دستگاه ها را میتوان با یک تغییر یا اورهال اصولی به چرخه بازگرداند و از اتلاف هزینه مجدد برای خرید دستگاه دیگر جلوگیری کرد.

بهینه سازی دستگاه حکاکی فلزات

بر همین اساس اقدام به بازسازی و تعمیر و گارانتی مجدد دستگاه های قدیمی چه داخلی و چه خارجی نمودیم تمامی تعمیرات چه از لحاظ مکانیکی و چه از لحاظ الکترونیک و برق و … را با توجه به شناخت و تجربه خوب از سیستم های داخلی و خارجی  مطابق با استاندارد روز دنیا انجام میدهیم و بهینه سازی بر اساس وضعیت موجود دستگاه از لحاظ فنی انجام میشود.

تعمیرات دستگاه حکاکی فلزات

بهینه سازی دستگاه حکاکی فلزات از طریق تبدیل دستگاه های حکاکی با سیستم قدیمی به سیستم روز دنیا :

یکی دیگر از موارد بهینه سازی تبدیل دستگاه های قدیمی که توسط کامپیوتر کار میکردند به نسل جدید که بدون نیاز به کامپیوتر تمامی عملیات حکاکی را به صورت سریعتر و بهتری انجام میدهند میباشد. این تغییر بسیاری ازمشکلات اپراتوری دستگاه را حل میکند .

نسل جدید دستگاه های حکاکی بدون نیاز به کامپیوتر تمامی عملیاتی که در قدیم توسط کامپیوتر صورت میگرفت از جمله حک اعداد و حروف ، شماره سریال ، تاریخ تولید ، آرم و لوگو ، بارکد و  فایل اکسل  و … را انجام می دهد و به واسطه کنترلر قدرتمند خود مشکلاتی از قبیل خرابی های ویندوز ، مشکلات ارتباطی بین کامپیوتر و دستگاه ،  نیاز به اپراتور مسلط به نرم افزار و … را حل میکند.

برای آشنایی با محصولات شرکت شایا حک به لینک زیر مراجعه فرمایید :

نویسنده : نیما غفاری

نویسنده : نیما غفاری

لطفاً دیدگاهتان را بنویسید.

4 پاسخ

  1. سلام
    من یه دستگاه قدیمی دارم که با کامپیوتر کار میکند شما میتونید بدون کامپیوترش کنید؟

    1. ممنون میشم با شماره تماس شرکت تماس بگیرید یا فرم تماس رو پرکنید تا با شما تماس بگیریم . تیم فنی باید بدونه که دستگاهتون داخلی یا وارداتی هستش و اینکه چه برندی هست که راهنمایی های لازم رو انجام بدیم . درخدمتتون هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *