ماشین مخصوص سفارشی

شرکت شایا حک اولین و  تنها تولید کننده دستگاه حکاکی فلنج و اتصالات در ایران است که دارای تکمیل ترین مجموعه رول مارکینگ ( نورد غلطکی ) می باشد.

در ادامه تعدادی از محصولات ساخته شده توسط این شرکت را به اختصار مشاهده میفرمایید . برای دریافت اطلاعات کامل دستگاه های تولید شده به لینک محصول مراجعه فرمایید. 

Desktop Roll Marking

رول مارکینگ پنوماتیک 
مخصوص قطعات کوچک

دستگاه حکاکی رول مارکینگ ( نورد غلطکی ) سایز رومیزی مخصوص قطعات خودرویی ، سه راهی ، زانویی ، اتصالات ، بوش و فلنج در سایز کوچک می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک رول مارکینگ رومیزی مراجعه نمایید

small-roll-marking
Fully automatic
نورد غلطکی اتوماتیک

رول مارکینگ 
تمام اتوماتیک

این دستگاه بدون نیاز به اپراتورتوانایی Load و Unload(قرارداد و برداشتن قطعه ) ، حکاکی و درپایان دسته بندی فلنج ها و انواع اتصالات و فیتینگ ها را دارا می باشد. و همچنین توانایی حکاکی فلنج از قطر 9 سانتی متر تا 1 متر ( در این مدل اتوماتیک ) و انواع سه راهی و زانو را دارد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک رول مارکینگ اتوماتیک مراجعه نمایید

Cantinius

رول مارکینگ 
کانتینیوس

این دستگاه اولین نمونه حکاکی رول مارکینگ ( نورد غلطکی ) کانتینیوس و مکمل خط تولید پروفیل می باشد که توانایی حکاکی وجوه مختلف پروفیل را با سرعت 60 متر بر دقیقه(هر یک ثانیه یک متر ) با عمق بالا را دارا می باشد.
طراحی و تولید این دستگاه برای اولین بار در ایران توسط شرکت شایا حک انجام گردیده است.

رول مارکینگ تمام اتوماتیک
Double Hydraulic Jack
hydraulic-roll-marking

رول مارکینگ 
هیدرولیکی

این دستگاه قابلیت حکاکی قطعات با تلرانس حتی بیشتر از1 سانتی متر را هم دارا می باشد. و این اتفاق برای اولین بار توسط مهندسین شرکت شایا حک رخ داده است .این دستگاه توانایی حکاکی از قطر 1 سانتی متر تا بیش از 1 متر با لود وزن بالا را دارا می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول به لینک رول مارکینگ هیدرولیکی مراجعه نمایید