دستگاه حکاکی و سنبه زنی دروازه ای

زمانی که ابعاد حکاکی مورد نظر ما از یک سایزی فراتر میرود دیگر از استراکچر cفریم نمیتوان استفاده کرد و باید استراکچر GATEWAY دروازه ای بهره برد. دستگاه حکاکی و سنبه زنی دروازه ای مدل G1000 دارای استراکچر بسیار سنگین و با لود وزن بالا میباشد. 

دستگاه حکاکی دورازه ای یک  سیستم دوکاره با قابلیت خاص جهت سنبه زنی قبل از سوراخ کاری مطابق نقشه برش خورده قطعات میباشد که این دستگاه در سیستم های سازه فلزی استفاده میشود که حجم سوراخ کاری بسیار زیاد بوده و ضخامت ورق های مورد استفاده بسیار متغیر است و حتی تا ورق های 40m نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

Gateway

عموما این تیپ سوراخ کاری ها توسط اپراتور به شیوه خط کشی و سنبه زنی دستی جهت سوراخ کاری با دریل رادیال صورت می پذیرد که مستلزم نیرو انسانی زیاد همراه با خطای انسانی و زمان زیاد میباشد .

در بسیاری از شرکت ها هم از دریل های CNC استفاده میشود اما همچنان دریل های رادیال و شیوه دستی از خط خارج نشده و عمده کار به توسط نیروی انسانی انجام میشود.

با توجه موارد ذکر شده شرکت شایاحک برای  اولین بار در ایران اقدام به طراحی و تولید دستگاه CNC سنبه زنی نموده که با افزایش سرعت ، بالا بردن دقت و نزدیک صفر شدن خطای کار ؛ عملیات سنبه زنی بسیار ساده ای خواهیم داشت و همزمان توانایی حکاکی بر روی قطعات را نیز دارا میباشد.

انجام این دو فرآیند به صورت همزمان و با سرعت و دقت بالا باعث شده عملیات سوراخ کاری و حکاکی با سرعت و دقت بالایی انجام شود و در نهایت با ترکیب این دو عملیات منجر به کاهش تعداد اپراتور ، هزینه و زمان تولید میشود.  

دستگاه حکاکی دروازه ای

شرکت شایا حک اولین و تنها تولیدکننده دستگاه حکاکی و سنبه زنی دروازه ای مخصوص سازه فلزی در ایران میباشد.

ابعاد دستگاه
500*1500*2000 mm
محدوده حکاکی
1000*1200 mm
لود وزن
1200 kg
ارتفاع کارگیری
200 mm
وزن
Kg 700
سرعت حرکت خطی
1 6cm /sec
عمق حکاکی
0.5 -2.5 mm
فشارباد
9-5 BAR
روش حکاکی
INDENT MARKING کوبشی
نوع موتور
Stepper motor
محور حرکتی
liner Guide
تغذیه
تکفاز
پورت ارتباطی
RS232 & USB
حافظه جانبی
SD Card
قابلیت نرم افزاری
ورودی گرفتن نقشه از اتوکد و کرل
قابلیت همزمان حک فلز و سنبه زنی

دیگر دستگاه حکاکی مرتبط با سازه فلزی

این سیستم با توجه به نیاز عزیزان در بخش سازه های فلزی طراحی و تولید گردیده است.

با توجه به نیاز ایجاد عمق بین 1 تا 2/5  mm بر روی پلاک از جنس  ST-52-ST-37 به دستگاهی نیاز بوده که هم توان ایجاد این عمق را داشته باشد، هم تیراژی بوده و در کاری با فشار بالا و محیطی خشن همچون تولید سازه های فلزی به راحتی دوام آورد.

شایا حک تنها تولیدکننده دستگاه حکاکی عمیق زن دوستون مخصوص سازه فلزی در ایران میباشد.

دستگاه حکاکی عمیق زن
دستگاه حکاکی عمیق زن دوستون

جهت آشنایی بیشتر با دستگاه حکاکی عمیق زن به لینک زیر مراجعه فرمایید.