دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل مدل I-1310-P-MG

در این صفحه اطلاعات کامل مربوط به دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل مدل I-1310-P-MG مورد بررسی قرار میگیرد.

توضیحات تکمیلی کارکرد دستگاه ، جدول مشخصات فنی دستگاه ، عکس و فیلم کارکرد دستگاه حکاکی و در نهایت لینک پرتابل پنوماتیک در اختیار شما قرارخواهد گرفت.

Portable engraving machine

استفاده از دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل زمانی صورت می گیرد که قطعه مورد نظر دارای حجم یا وزن بالایی باشد و استفاده از دستگاه­های ثابت مقدور نگردد. در این موارد دستگاه پرتابل روی قطعه مورد نظر فیکس گردیده و عملیات حکاکی به آسانی انجام می پذیرد . به طور مثال : شاسی خودرو – شیرآلات سنگین – سایتهای نفت گاز و ….

مدل I-1310-P ، مدل پایه دستگاه پرتابل بوده و مدل های مختلف بر اساس نیاز مشتری در سایزها  و یا با فیکسچرهای مخصوص تولید می گردند.

نکته مهم در دستگاه های پرتابل حمل و نقل آسان می باشد . این مدل با توجه به قابلیت حکاکی بدون نیاز از کامپیوتر ما را در این امر یاری می کند.

دستگاه ها با پیشوند I از نوع کوبشی ( ضربه ای ، سوزنی ) بوده که دارای سرعت حکاکی بالا ، کیفیت مناسب ، قیمت پایین تر نسبت به بقیه روش ها ، هزینه مصرفی پایین و تعمیر و نگهداری ساده می باشد. نکته بسیار مهم این است که این دستگاه ها تمامی عملیات حکاکی را بدون نیاز از کامپیوتر انجام می دهند اما قابلیت اتصال به کامپیوتر و نرم افزار مخصوص خود را هم دارا می باشند .

تفاوت دستگاه حکاکی پنوماتیک و مگنتیک

دستگاه های حکاکی ضربه ای ( سوزنی ، کوبشی ) پنوماتیک و مگنتیک هر دو از لحاظ فنی ( استراکچر ) مشابه یکدیگر می باشند تفاوت آنها در بخش تامین انرژی کوبیدن ( ضربه زدن قلم ) بوده که این نیرو در دستگاه پنوماتیک توسط باد تامین میشود و از شیر برقی فرمان میگیرد اما در دستگاه های مگنتیک این نیرو توسط بوبین های قلم تامین شده و تحت فرمان مدار های الکترونیکی اضافه تر نسبت به پنوماتیک می باشد. تعداد نقاط در قلم مگنت تحت فرمان و قابل تنظیم است سیستم مگنتیک دارای عمق کمتر و آلودگی صوتی به مراتب کمتر نسبت به پنوماتیک را دارا می باشد.

دستگاه حکاکی مگنتیک پرتابلدستگاه حکاکی مگنتیک پرتابل
دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگیدستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی
دستگاه حکاکی شاسی خودرودستگاه حکاکی شاسی خودرو
ابعاد دستگاه
320*390*250 mm
ابعاد هد دستگاه
215*230*236 mm
محدوده حکاکی
100*140 mm
ارتفاع کارگیری
——
وزن
7.5 kg
سرعت کاراکتر 1mm در ثانیه
2 mm/sec
عمق حکاکی
0.5 -1 mm
فشارباد
——
روش حکاکی
INDENT MARKING کوبشی
نوع موتور
Stepper motor
محور حرکتی
line slide+ liner Guide
تغذیه
12v – 5A – 6W
پورت ارتباطی
RS232 & USB
حافظه جانبی
SD Card
حکاکی روی سیلندر
حکاکی سیلندر
حکاکی شاسی خودرو در تهران
حکاکی شاسی خودرو
دستگاه حکاکی روی سیلندر
حکاکی روی سیلندر به روش نقطه ای
دستگاه حکاکی سیلندر خودرو
حکاکی روی سیلندر به شیوه خطی

برای آشنایی با دستگاه حکاکی پرتابل پنوماتیک به لینک زیر مراجعه فرمایید :