دستگاه حکاکی چند منظوره مدل I-Multi 3

در این صفحه اطلاعات کامل مربوط به دستگاه حکاکی چند منظوره مدل I-Multi-3 مورد بررسی قرار میگیرد.

توضیحات تکمیلی کارکرد دستگاه ، جدول مشخصات فنی دستگاه ، عکس و فیلم کار کرد دستگاه حکاکی و در نهایت فایل PDF کاتالوگ این محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

Multifunction engraving machine

امروزه دستگاه حکاکی چند منظوره با توجه به امکان استفاده همزمان به صورت پرتابل و ثابت دارای جایگاه خاصی در صنعت حکاکی دنیا می باشد. دستگاه حکاکی چند منظوره I-Multi 3 یک سیستم حکاکی چند منظوره می باشد که این توانایی را به اپراتور می دهد که در زمان نیاز به حکاکی بر روی قطعات سنگین وغیر قابل حمل از دستگاه در حالت پرتابل استفاده نموده و در صورت نیاز به حکاکی قطعات کوچک و سبک از حالت ثابت ( هد بر روی پایه ) استفاده نماید.

دستگاه حکاکی چندمنظوره

دستگاه مدل I-Multi 3 با دسته تفنگی بودن پرتابل ، حکاکی در این حالت را بسیار آسان انجام می دهد ودر هنگام استفاده در حالت ثابت باز شدن دسته تفنگی دستگاه سهولت کاربری را افزایش می دهد. 

با اضافه کردن روتاری به این مجموعه ، حکاکی قطعات دوار نیز امکان پذیر می گردد. این دستگاه دارای تمام ورودی های استاندارد از قبیل : کیبورد ، حافظه SD کارت، بارکدخوان ، پورت RS232 و USB پرینتری می باشد که قابلیت حک انواع حروف و اعداد ، سریال نامبر ، تاریخ تولید ، بچ نامبر ، فایل اکسل ، انواع آرم و لوگو ، ورودی از کرل و اتوکد ، حک از طریق بارکدخوان و … را بدون نیاز به کامپیوتر انجام میدهد . و در صورت نیاز دارای نرم افزار اختصاصی و قابلیت اتصال به کامپیوتر و شبکه را نیز دارا می باشد.

ویژگی دستگاه حکاکی چندمنظوره

دستگاه حکاکی چندمنظوره این امکان را به ما میدهد که با خرید یک دستگاه دو یا سه دستگاه حکاکی را به صورت همزمان داشته باشیم . از محاسن بزرگ این دستگاه صرف زمان بسیار کوتاه و بدون ابزار برای تبدیل کردن این دستگاه از حالت ثابت به پرتابل و بر عکس است .

دستگاه حکاکی سوزنی دو منظوره

تمامی دستگاه های حکاکی تولید شرکت شایا حک کلیه عملیات های حکاکی اعم از حکاکی فارسی و انگلیسی، حکاکی آرم ولوگو ، اعداد و حروف ، فایل اکسل ، حکاکی مشخصات فنی ، شماره سریال و تاریخ تولید ، بارکدخوان و… را بدون نیاز به کامپیوتر انجام می دهد. 

ابعاد دستگاه
990*510*500 mm
ابعاد هد دستگاه
215*230*236 mm
محدوده حکاکی
100*140 mm
ارتفاع کارگیری
450 mm
وزن دستگاه در حالت Multi
Kg 60
سرعت کاراکتر 1mm در ثانیه
2 mm/sec
عمق حکاکی
1.5 -0.1 mm
فشار باد
4-6 BAR
روش حکاکی
INDENT MARKING کوبشی
نوع موتور
Stepper
محور حرکتی
line slide+ liner Guide
تغذیه
12v – 5A – 6W
پورت ارتباطی
حافظه جانبی
SD Card
دستگاه حکاکی ضربه ای در تهران
حکاکی قطعات صنعتی
دستگاه حکاکی روتاری
حکاکی قطعات گرد
دستگاه حکاکی روی پولی تایم
حکاکی روی پولی تایم
دستگاه حکاکی دستی
حکاکی پرتابل ضربه ای
حک سوزنی
حکاکی نقطه ای
حکاکی روی سیلندر
حکاکی سیلندر