دستگاه حکاکی رول مارکینگ مخصوص فیتینگ مدل Roll-Type9

دستگاه حکاکی رول مارکینگ از سرعت ، دقت عمق بالا و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و بی صدا بودن این دستگاه ها از محاسن دیگر این روش حکاکی محسوب میشود. 

دستگاه حکاکی رول مارکینگ مخصوص فیتینگ مدل Roll Type9  از خانواده   Double Hydraulic Jack Roll Type8 میباشد که ساختار مکانیزمی بسیار شبیه به آن دارد با این تفاوت که رول مارکینگ هیدرولیکی مدل Roll Type9 استراکچر مخصوص انواع فیتینگ از جمله : فورج فیتینگ های فشار قوی ، لوله ای ، سه راهی ، زانویی ، بوشن ، مهره ماسوره و … در انواع سایزها میباشد. 

Double Hydraulic Jack

اولین دستگاه حکاکی رول مارکینگ مخصوص فیتینگ

این دستگاه قابلیت حکاکی قطعات با تلرانس حتی بیشتر از1 سانتی متر را هم دارا می باشد. و این اتفاق برای اولین بار توسط مهندسین شرکت شایا حک رخ داده است .این دستگاه توانایی حکاکی از قطر 1 سانتی متر تا بیش از 40سانتی متر دارا می باشد.

سرعت حکاکی این دستگاه برای هر قطعه 3 ثانیه میباشد.

رول مارکینگ Type9 توانایی کارکرد تمام اتومات را نیز با اضافه شدن فیدر اتومات را دارا میباشد ساختارDouble Hydraulic Jack  باعث میشود اگر قطعات در سطحشان تخلخل و یا تلرانسی وجود داشته باشد هم ، با سرعت و عمق بالا دقیقا مطابق استاندارد برندهای روز دنیا حکاکی نماید. شرکت شایا حک اولین و تنها دارنده انواع روش های رول مارکینگ از جمله چرخ زنجیر ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، کانتینیوس ، و دستگاه تمام اتوماتیک حکاکی فلنج و فیتینگ در ایران می باشد.

طراحی و تولید رول مارکینگ

تمامی دستگاه های رول مارکینگ به سفارش مشتریان و مطابق نوع قطعه طراحی و تولید می شود.
تیم مهندسی شایا حک از طراحی تا تولید بهترین و با کیفیت ترین رول مارکینگ مخصوص قطعات شما در کنار شما خواهد بود .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان تخصصی حک با ما تماس بگیرید.

دستگاه حکاکی رول مارکینگ مخصوص فیتینگ
دستگاه حکاکی نورد غلطکیدستگاه حکاکی نورد غلطکی
حکاکی روی اتصالاتحکاکی روی اتصالات
دستگاه حکاکی فلز روی زانویی و اتصالاتدستگاه حکاکی فلز روی زانویی و اتصالات