دستگاه حکاکی رول مارکینگ ( نورد غلطکی) مدل Roll Type 8

سرعت ، عمق بالا و بدون صدا بودن از مزایای سیستم های دستگاه حکاکی رول مارکینگ (نورد غلطکی)می باشد که این روش را برای حکاکی انواع فلنج ، فیتینگ ، سه راهی و زانو ، بوش و … به صورت استاندارد در تمام دنیا تبدیل کرده است . 
ساختار های مختلفی از رول مارکینگ (نورد غلطکی ) در دنیا وجود دارد که هر کدام دارای محاسن و معایبی می باشند. در ایران با توجه به نوع تولیدات فلنج و فیتینگ ها که تلرانس بیشتری نسبت به تولیدات مشابه اروپایی دارد باعث ایجاد یک ضعف در دستگاه های حکاکی رول مارکینگ می شود که در صورت شیفت تلرانس قطعه به بالا باعث آسیب به رام دستگاه و سنبه ها می شود و در صورت شیفت به پایین حکاکی انجام نمی شود. اما در دستگاه رول Type 8با توجه به مکانیزم اختصاصی و منحصر به فرد آن ( فقط تولید شده در سه کشور دنیا می باشد .) دیگر تلرانس قطعات معنایی ندارد.

Double Hydraulic Jack

اولین دستگاه رول مارکینگ(نورد غلطکی)باساختارDouble Hydraulic Jack با شمارنده دیجیتال

این دستگاه قابلیت حکاکی قطعات با تلرانس حتی بیشتر از1 سانتی متر را هم دارا می باشد. و این اتفاق برای اولین بار توسط مهندسین شرکت شایا حک رخ داده است .این دستگاه توانایی حکاکی از قطر 1 سانتی متر تا بیش از 1 متر با لود وزن بالا را دارا می باشد.
نشانگر و آلارم دیجیتال نیز که برای اولین بار در دستگاه حکاکی رول مارکینگ (نورد غلطکی) اجرا شده باعث سهولت عملکرد اپراتور و آگاهی بیشتر از قطعات و دستگاه می باشد.
شرکت شایا حک اولین و تنها دارنده انواع روش های رول مارکینگ از جمله چرخ زنجیر ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، کانتینیوس ، و دستگاه تمام اتوماتیک حکاکی فلنج و فیتینگ در ایران می باشد.

سرعت حکاکی این دستگاه برای هر قطعه 3 ثانیه میباشد.

طراحی و تولید رول مارکینگ

تمامی دستگاه های رول مارکینگ به سفارش مشتریان و مطابق نوع قطعه طراحی و تولید می شود.
تیم مهندسی شایا حک از طراحی تا تولید بهترین و با کیفیت ترین رول مارکینگ مخصوص قطعات شما در کنار شما خواهد بود .
جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان تخصصی حک با ما تماس بگیرید.

hydraulic-roll-marking
دستگاه حکاکی فلنج و اتصالاتدستگاه حکاکی فلنج و اتصالات
حکاکی روی فلنجحکاکی روی فلنج
دستگاه حکاکی روی فلنجدستگاه حکاکی روی فلنج