3 مورد از پرفروش ترین دستگاه حکاکی فلزات

مدت زمان مطالعه : 3 دقیقه

در این مقاله 3مورد از پرفروش ترین دستگاه حکاکی فلزات را خدمتتان معرفی میکنیم :

مبنا انتخاب دستگاه ها فقط تعداد فروش دستگاه میباشد و در حین معرفی دستگاه ها دلایل پرفروش بودن هر مدل را توضیح میدهیم .

سومین  دستگاه پرفروش حکاکی فلزات

در رتبه سوم دستگاه حکاکی دو منظوره قراردارد با توجه به قابلیت تطبیق پذیری این دستگاه در شرایط مختلف با قطعات گوناگون این مدل دستگاه را که با کد I-Multi-3 شناخته میشود. قابلیت حکاکی انواع قطعات کوچک و پلاک در حالت ثابت را دارد و با توجه به استفاده از پرتابل دسته تفنگی توانایی حک انواع قطعات سنگین و حجیم و حکاکی شاسی و سیلندر و … را دارا میباشد.

امکان تبدیل سریع از حالت ثابت به پرتابل و بالعکس بدون نیاز به تراز مجدد یکی از دلایل پرطرفدار بودن این دستگاه محسوب میشود که آن را در جدول پرفروش ترین ها در جایگاه سوم قرار میدهد.

دستگاه حکاکی دومنظوره
دستگاه حکاکی پرتابل در عسلویه

دومین دستگاه پرفروش حکاکی فلزات

رتبه دوم به دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی تعلق دارد.

عوامل پرفروش بودن دستگاه پرتابل قابلیت جابه جایی و حکاکی انواع قطعات سنگین میباشد.  عموما دستگاه های پرتابل در دنیا از جایگاه ویژه ای در بازار برخوردار هستند و دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی با توجه به طراحی جدید و ارگانومیک خود کار را برای حمل و نقل و کارکرد اپراتوری بسیار ساده و راحت کرده است  .

دستگاه حکاکی پرتابل دسته تفنگی را با کد I-1310-P میتوانید مشاهده کنید .

اولین دستگاه پرفروش حکاکی فلزات

و اما رتبه اول از لحاظ کاربرد و میزان فروش دستگاه حکاکی به دستگاه حکاکی ثابت یا رومیزی اختصاص میابد . این دستگاه به عنوان پرفروشترین دستگاه حکاکی فلزات در تاریخ حکاکی دنیا و ایران جایگاه دست نیافتنی به خود اختصاص داده است . دلایل متعددی برای کسب این جایگاه وجود دارد که در ادامه به آن میپردازم :

اولین و مهمترین آن جنرال بودن دستگاه با توجه به استراکچر دستگاه ( C فریم بودن ) ، قابلیت حکاکی بزرگترین بازه قطعات در انواع مدل های قطعات ، انواع پلاک ها ، تگ کابل و … در سایزها  و عمق های مختلف را دارا میباشد. قیمت مناسب، تعمیرات و نگه داری آسان ، تیراژی بودن و… از عوامل دیگر پرفروش بودن دستگاه حکاکی ثابت با کد I-1710 میباشد.

پرفروش ترین دستگاه حکاکی فلزات

حال یک سوال مطرح میشود که دستگاه حکاکی دومنظوره هم قابلیت های نزدیک به دستگاه ثابت را دارد و حتی با توجه به پرتابل شدن این دستگاه مزیت های بیشتر نیز دارد پس چرا دستگاه حکاکی دومنظوره در جایگاه نخست قرار ندارد ؟

در واقع چند نکته فنی کوچک از جمله گستره حکاکی بزرگتر دستگاه حکاکی ثابت نسبت به دومنظوره و ایجاد کمی، عمق بیشتر با توجه به ثابت بودن اسلاید از عوامل تاثیرگزار این امر است.

اما اختلاف ها بسیار کوچک هستند عامل اصلی جدید بودن نسل دستگاه های دومنظوره در دنیا میباشد . در دنیا کمتر از 5 سال است که ایرادات عمده سیستم های دومنظوره برطرف شده و به عنوان سیستمی بی عیب به بازار عرضه میشود. و این جدید بودن و شناخت کمتر خریداران از عوامل اصلی این موضوع محسوب شده است .

فیلم دستگاه حکاکی

نویسنده : نیما غفاری

نویسنده : نیما غفاری

لطفاً دیدگاهتان را بنویسید.

4 پاسخ

  1. سلام جناب دستگاه دومنظورتون موجود هستش ما میتونیم ببینیم و نمونه بزنیم ؟ و اینکه طولی که میتونه حکاکی کنه چقدره ؟

    1. سلام وقتتون بخیر بله این دستگاه روتین تولید میشن و موجود هستن برای هماهنگی بازدید و نمونه زنی میتونید تماس بگیرید در خدمتتون هستیم . ابعاد حکاکی دومنظوره 10*13 سانتی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *